Příjemnou noc, je sobota 19.1.2019, 1:28. Dnes má svátek Doubravka, zítra Ilona.

VELKÁ DRUŽINA

2018-12-11 18:15:33 | ZŠ Kovářov ©

I letos v naší škole uskutečnila předvánoční Velká družina. Akci již tradičně pořádají pedagogové ve spolupráci s žáky druhého stupně a je určena mladším žákům a jejich rodiče. Letos se uskutečnila 11. prosince a sešlo se na ní přes sedmdesát malých i velkých návštěvníků.

Čekalo je putování školou po místech, které v rámci svých činností družina využívá. Místo obvyklých plánků školy se však průvodci návštěvníků staly tablety a vystavené QR kódy. Ty je nasměrovaly například do tělocvičny, kde je čekaly „zimní“ veselé hrátky - stavění iglú, přechod po krách, bobování… V přírodovědné učebně si děti vyzkoušely stvořit kouzelného faraonova hada, ve cvičné kuchyňce si sladce dozdobily perníčky, v interaktivní učebně luštily pomocí tabletů kvízy. Nechybělo ani výtvarné tvoření či závěrečné posezení s připraveným pohoštěním. Škola svítila a hlaholila do pozdních večerních hodin a návštěvníci odcházeli plni zážitků, což bylo hlavní organizátorce vychovatelce Gabriele Zítkové a celému jejímu týmu největší odměnou.

Fotogalerie: VELKÁ DRUŽINA