Dobré ráno, je pondělí 22.4.2019, 7:04. Dnes má svátek Evžénie, zítra Vojtěch.

EKOSOUTĚŽ UKONČENA

2019-01-29 14:07:35 | ZŠ Kovářov ©

Žáci 1. stupně během prvního pololetí tohoto školního roku soutěžili ve třídění odpadu a sběru elektroodpadu. Každý týden ekotým kontroloval odpadkové koše a rozděloval body za nejlepší třídění.

Dále žáci mohli kdykoliv nosit nepotřebné přístroje a baterie a tím získávali body pro svou třídu. Tato soutěž byla koncem tohoto pololetí ukončena a byly rozdány odměny, které členové ekotýmu vytvořili. Vítězná 2. třída dostala jablečný dort se šlehačkou a za svou pololetní práci dostal dort i ekotým. Odměnění žáci byli před celým 1. stupněm pochváleni, stejně jako všichni ostatní, kterým jsme připomněli, že i bez vítězství má sběr elektra a třídění odpadu smysl. Soutěž bude pokračovat v dalším pololetí, kdy budou mít šanci na vítězství opět všechny třídy.