Dobré ráno, je pondělí 22.4.2019, 6:37. Dnes má svátek Evžénie, zítra Vojtěch.

NA NÁVŠTĚVĚ V BAD ZELL

2019-02-06 09:54:24 | ZŠ Kovářov ©

Začátkem února se vydala čtyřčlenná výprava kovářovských učitelů do rakouského Bad Zell, aby oplatila listopadovou návštěvu. Jejím cílem byly hospitace v hodinách rakouských pedagogů a společná diskuse nad tématem využití ICT ve výuce.

Čeští návštěvníci zhlédli výuku matematiky, dějepisu a anglického jazyka. Ve všech hodinách byly zapojeny do výuky IT prostředky (počítače, interaktivní tabule, tablety). Ty posloužily jako prostředek k hledání informací, učení se novým dovednostem nebo k procvičování znalostí. Pro kovářovské pedagogy šlo o zajímavou zkušenost nejen ohledně výukové inspirace, ale také celkové organizace práce s rozdílně nadanými žáky. Návštěva byla realizována v rámci projektu ICT NÁS SPOJUJE, reg. č. KPF-01-073, podpořeného z Programu INTERREG V-A Rakousko – Česká republika.

Fotogalerie: VÝUKA V BAD ZELL