Dobré ráno, je středa 26.6.2019, 8:12. Dnes má svátek Adriana, zítra Ladislav.

VYDAŘENÁ BESÍDKA KE DNI MATEK

2019-05-23 09:21:29 | ZŠ Kovářov ©

V pátek 17. května se v kinosálu Kulturního domu Kovářov uskutečnila školní besídka, kterou žáci základní školy společně se svými učiteli připravili k oslavě Dne matek.

Od 17 hodin se začal na jevišti odvíjet bohatý program plný básniček, písniček, tanců a scének, přičemž jednotlivé výstupy uváděla moderátorská dvojice žákyň šesté třídy. Diváci z řad rodičů, prarodičů a sourozenců měli v průběhu besídky možnost zhlédnout například recitační pásmo prvňáčků, autorské divadélko o škole v minulosti a budoucnosti žáků 5. třídy, pohybově-taneční vystoupení třeťáků, pohádku Perníková chaloupka v podání žáků ze 4. třídy, veselou recitaci a tanec druháčků nebo taneční představení na motivy první republiky žáků deváté třídy. Programy tříd byly prokládány sólovými vystoupeními talentovaných žáků a celé pásmo orámovaly dva soubory: folklorní soubor Kovářovánek a pěvecký sbor při ZŠ Kovářov. Poděkování patří všem, kteří se dlouhotrvající přípravou, pečlivým nácvikem a organizačním úsilím na zdaru celé besídky podíleli.