Dobré odpoledne, je sobota 21.9.2019, 13:18. Dnes má svátek Matouš, zítra Darina.

DALŠÍ ÚSPĚCHY VÝTVARNÉHO KROUŽKU

2019-06-04 09:47:50 | Gabriela Zítková ©

Úspěchy výtvarného kroužku v soutěží stále pokračují. Třetí místo ve výtvarné soutěži nazvanou Les očima reportéra (vyhlásilo středisko Lužánky) ve své kategorii získala Justýnka Kuzdasová s obrázkem „Červenka“. Druhé místo v celostátní soutěži ministerstva zemědělství ke světovému dni vody „Voda pro všechny“ obdržela Magdaléna Petýrková za obrázek Kapka pro všechny.

Prvně jmenovaná žákyně jako ocenění obdržela diplom, děkovný dopis a kalendář. Druhá žákyně za svou práci získala děkovný dopis a krásnou věcnou cenu - koloběžku.

Do konce školního roku budou přihlášeny výtvarné práce do dvou soutěží, tak budeme zvědavi, zda se nám podaří ještě nějaké ocenění získat.

Soutěž ministerstva zemědělství ke světovému dni vody „Voda pro všechny“. Kapka pro všechny

Les očima reportéra – Děti malují na konto bariéry, Lužánky-středisko volného času - červenka

Autor: Gabriela Zítková ©