Příjemnou noc, je středa 23.10.2019, 1:58. Dnes má svátek Teodor, zítra Nina.

DRUHÝ ROČNÍK SPORTOVNÍHO ODPOLEDNE

2019-09-25 09:02:01 | ZŠ Kovářov ©

Na základě úspěchu loňské premiérové akce se Spolek rodičů při ZŠ Kovářov rozhodl uspořádat druhý ročník Sportovního odpoledne pro žáky a jejich rodiče, a to dne 20. 9. 2019.

Na začátku všem soutěžícím vysvětlil průběh zábavného klání předseda Spolku rodičů Martin Hadrbolec a pak již mohly rodinné týmy vyrazit na jednotlivá stanoviště. Těch bylo celkem šest a na každém z nich musela dvojice žák a jeho rodič prokázat svou sportovní zdatnost – trefit se do částečně zakryté florbalové branky, skákat v pytli, sestřelit vzduchovkou všechny terče, skočit do dálky, dát basketbalový koš či naházet míčky do připravených obručí. Sedmou, volnou disciplínou, kterou využily pouze děti, byl skákací hrad zapůjčený rodinou Riantových. Necelá třicítka rodinných týmů, která se do sportovního zápolení přihlásila, si v průběhu klání přišla na své a devět nejlepších dvojic si odneslo i drobnou odměnu. Na hřišti se spontánně sportovalo i povídalo ještě poté, co byly všechny medaile již rozdány. Děkujeme všem, kteří organizovali soutěže, podávali občerstvení, vyrobili či obstarali potřeby a odměny! Speciální dík patří firmě MÚ Písek, která dodala pro všechny soutěžící zdarma párky .