Dobré dopoledne, je čtvrtek 28.5.2020, 10:17. Dnes má svátek Maxmilián/Maxim, zítra Ferdinand.

ŠKOLNÍ DRUŽINA V PÍSKU

2019-10-09 12:18:12 | Gabriela Zítková ©

Podzimní výlet se školní družinou se letos uskutečnil v Písku, kam vyrazilo v sobotu 5. 10. 2019 v ranních hodinách třicet dětí vlakem pod dohledem vychovatelek. Dopolední program byl pro ně připravený ve Sladovně.

Zde se děti mohly stát na chvíli ilustrátory, spisovateli a poté světoznámými fotbalisty, kteří se oddávali pohybově náročnému, ale zábavnému tréninku, jenž vyvrcholil samotným fotbalovým utkáním. Polední klid si užily ne moc poklidným způsobem na dětském hřišti v Palackého sadech poblíž cukrárny, ve které si dopřávaly sladkosti. Největším lákadlem ale byla Laser Arena, kde se celé odpoledne mohly vydovádět jak v samotné aréně, nebo využívat i spoustu zajímavých her. Z Písku skupinka dětí odjížděla před 18:00 vlakem a i tato jízda nebyla pro děti nudná, neboť ve vlaku je takových míst k objevování….:-).

Fotogalerie: ŠD V PÍSKU

Autor: Gabriela Zítková ©