Dobré dopoledne, je čtvrtek 28.5.2020, 9:53. Dnes má svátek Maxmilián/Maxim, zítra Ferdinand.

LETNÍ TÁBORY BUDOU!

2020-05-22 14:05:58 | ZŠ Kovářov ©

Dobrá zpráva pro všechny žáky a rodiče, kteří se těší na naše tábory! Konečně ministerstvo zdravotnictví stanovilo podmínky pro jejich konání v době epidemie koronaviru. Jsme rádi, že jejich realizace je možná a že bude probíhat bez výrazných omezení.

Doporučení ministerstva klade důraz na důsledné dodržování hygieny. Jde především o zvýšenou kontrolu osobní hygieny, vybavení dostatečným množstvím desinfekčních prostředků a vedení zdravotní dokumentace. Podmínkou nástupu na tábor bude mimo jiné odevzdání čestného prohlášení rozšířeného o podstatné záležitosti týkající se výskytu infekce Covid-19. Podle aktuálně platných pokynů nemusíme v táborové skupině nosit roušky, jejich použití bude nutné, bude-li to vyžadovat epidemiologická situace.

Tento školní rok Spolek rodičů při ZŠ Kovářov pořádá dva příměstské tábory, a to v termínech od 13. do 17. 7. a od 3. do 7. 8. Pobytový tábor se uskuteční v Marině Orlík od 6. 7. do 10. 7. Všechny informace týkající se konání táborů jsou dostupné na internetových stránkách zskovarov.cz v sekci Spolek rodičů nebo u vedoucí tábora G. Zítkové 777 055 908.