Příjemnou noc, je pátek 7.8.2020, 2:27. Dnes má svátek Soběslav, zítra Roman.

ABSOLVENTSKÉ PRÁCE OBHÁJENY

2020-06-29 14:28:11 | ZŠ Kovářov ©

Na sklonku tohoto mimořádného školního roku se loučili žáci deváté třídy s povinnou školní docházkou tradičními obhajobami svých absolventských prací. V pátek 26. června přišlo 18 slavnostně oděných deváťáků, aby prezentovali výsledky své celoroční práce a prokázali nejen znalost svého tématu, ale také svou dovednost vystupovat a mluvit před komisí.

Letos si opět vybrali svá témata, takže během šesti vyučovacích hodin, kdy obhajoby probíhaly, se všichni přítomní dozvěděli mnoho zajímavých informací například o rybaření, loveckých psech, slovanské mytologii, superhrdinech z amerických komiksů, českém tenisu či bicích nástrojích. Kvůli opatřením byly obhajoby organizovány v rámci dvou skupin žáků. Po skončení obhajob, které dopadly velmi dobře (všichni žáci své práce obhájili), se venku v areálu školy konalo malé posezení s občerstvením. Přejeme našim deváťákům, aby byli ve svém dalším studiu minimálně tak úspěšní, jako při své absolventské práci, a aby své získané dovednosti při dalším studiu maximálně zúročili.