Dobré poledne, je neděle 27.9.2020, 12:38. Dnes má svátek Václav, zítra Michal.

PŘÍSNĚJŠÍ PROTIEPIDEMICKÁ OPATŘENÍ

2020-09-08 09:02:14 | ZŠ Kovářov ©

Vážení rodiče, informujeme Vás o tom, že od dnešního rána až do odvolání zavádíme na naší škole po konzultaci s krajskou hygienickou stanicí přísnější protiepidemická opatření:

Důvodem je informace, že dva naši žáci přišli do blízkého kontaktu s osobou pozitivně testovanou na Covid-19. Mezi hlavní opatření patří ranní měření teploty, povinné nošení roušek ve společných prostorách a důsledné uplatňování nejpřísnějších hygienických opatření. Organizačními opatřeními omezujeme také kontakt žáků ze dvou tříd (2. a 6. třída) s ostatními žáky na minimum. Jakmile testy prokáží, že k přenosu infekce na žáky nedošlo, mohou být opatření opět zmírněna. V současnosti zvažujeme, zda budeme realizovat společné rodičovské schůzky. Sledujte prosím průběžně Bakaláře nebo webové stránky školy. Děkujeme všem rodičům, kteří vybavili své děti rouškami, naprostá většina dětí byla připravena.
Libor Mandovec, ředitel školy​