Dobré dopoledne, je neděle 27.9.2020, 11:59. Dnes má svátek Václav, zítra Michal.

ZRUŠENÍ PŘÍSNÝCH OPATŘENÍ

2020-09-09 08:46:33 | ZŠ Kovářov ©

Vážení rodiče, informujeme Vás o tom, že od zítřka 10. 9. rušíme po konzultaci s krajskou hygienickou stanicí na naší škole přísnější protiepidemická opatření. Důvodem je informace, že oba naši žáci, kteří přišli do blízkého kontaktu s osobou pozitivně testovanou na Covid-19, mají výsledky testů negativní, a riziko přenosu je tedy nulové.

V platnosti zůstává zrušení hromadných rodičovských schůzek. Část informací, které Vám měly být sděleny, Vám budou distribuovány písemně prostřednictvím žáků a část z nich bude sdělena během online schůzky, kterou s Vámi zorganizuje třídní učitel. Bližší informace o čase a způsobu realizace online schůzky se brzy dozvíte. Sledujte prosím i nadále průběžně Bakaláře nebo webové stránky školy. Děkujeme všem rodičům, kteří nám pomáhají v klidu a bez paniky reagovat na aktuální situaci.
Libor Mandovec, ředitel školy