Dobré odpoledne, je neděle 27.9.2020, 13:19. Dnes má svátek Václav, zítra Michal.

PŘENOS INFORMACÍ ZE ZRUŠENÝCH RODIČOVSKÝCH SCHŮZEK

2020-09-10 07:39:45 | ZŠ Kovářov ©

Vážení rodiče, přenos důležitých informací ze zrušených rodičovských schůzek proběhne následujícím způsobem:

1) Dokumenty v papírové formě Vám předají žáci po příchodu ze školy ve čtvrtek 10. 9. (materiály si od dětí vyžádejte):
- všichni: informační bulletin na tento školní rok (důležité termíny, časy a kontakty)
- všichni: stručný manuál k systému Bakaláři a na druhé straně listu pravidla omlouvání žáků prostřednictvím Bakalářů
- všichni: instrukce k realizaci videohovoru s třídním učitelem včetně informace, jak zpřístupnit školní email (noví žáci, žáci se zapomenutým heslem)
- někteří: obálku s obnoveným nebo nově zřízeným rodičovským přístupem do systému Bakaláři
- někteří: informační list s potřebnými souhlasy (GDPR, služby školy apod.) - tento je třeba vyplnit a zaslat zpět
2) Další doplňující či vysvětlující informace Vám předá třídní učitel formou videohovoru, který proběhne příští týden (konkrétní termín sdělí třídní učitel):
- k připojení se k videohovoru potřebujete ICT vybavení připojené k internetu (ideálně např. notebook), zprovozněný školní g-mail (u tabletu a mobilu navíc ještě staženou aplikaci Google Hangouts Meet) - bližší instrukce v papírovém manuálu
- těm rodičům, kteří videohovor na jaře ještě nevyzkoušeli, doporučujeme, aby přizvali k technické spolupráci své děti (např. rodiče žáků 2. stupně, většina z nich online hovory realizovala)
- POKUD SPOJENÍ I PŘES SVOU SNAHU NENAVÁŽETE, NEZOUFEJTE, ZKUSÍME SPOLEČNĚ HLEDAT DALŠÍ CESTY VZÁJEMNÉ KOMUNIKACE.