Dobré dopoledne, je sobota 31.10.2020, 11:42. Dnes má svátek Felix, zítra Památka zesnulých.

ORGANIZACE ŠKOLY PO JEJÍM OTEVŘENÍ

2020-10-09 17:07:21 | ZŠ Kovářov ©

Vážení rodiče, jak jste byli po středečním „bleskovém“ uzavření školy informováni, během tohoto víkendu se rozhodne, zda budeme moct v pondělí opět školu otevřít. Zatím to vidíme mírně optimisticky, verdikt se dozvíte nejpozději v neděli. Pokud bude tedy škola od 12. 10. otevřena, vzdělávání bude probíhat za těchto opatření:

Organizace výuky:

- žáci 1. stupně se vzdělávají beze změn (bez výuky zpěvu)
- žáci 2. stupně se učí tak, že jeden týden se budou vzdělávat ve škole (prezenční výuka) a druhý týden se budou vzdělávat doma (distanční výuka), pravidla distanční výuky včetně rozpisu videohovorů zašleme zvlášť

týden od 12. – 16. října: školní prezenční výuka 6. a 8. třída, domácí distanční výuka 7. a 9. třída
týden od 19. – 23. října: školní prezenční výuka 7. a 9. třída, domácí distanční výuka 6. a 8. třída
týden od 26. – 30. října: není výuka – covidové a podzimní prázdniny

Organizace školní družiny a volnočasových aktivit:

- do odvolání pozastavujeme dílničky školní družiny – děti budou rozděleny do oddělení ŠD tak, abychom omezili mísení žáků z různých tříd (o tuto dobu snížíme platbu na další pololetí)
- do odvolání pozastavujeme zájmové kroužky pro 2. stupeň (o případném snížení platby o tuto dobu budeme jednat s DDM)
- dále budou probíhat kluby (čtenářský, stolních her a angličtiny) a doučování (jsou zdarma v rámci projektu)

Organizace školního stravování:

- žákům na distanční výuce je stravování automaticky odhlášeno
- pokud bude mít o oběd zájem žák na distanční výuce, je nutné jej přihlásit (kontakty ŠJ)
- výdej obědů těmto žákům bude probíhat přes zadní vchod do ŠJ od 11:45 do 12:00

Děkuji Vám za spolupráci při dvoudenní distanční výuce a žádám Vás, abyste sledovali Bakaláře.

Libor Mandovec, ředitel školy