Příjemnou noc, je sobota 28.11.2020, 3:15. Dnes má svátek Zina, zítra Ondřej.
Detail

VÝSLEDKY ANKETY K DISTANČNÍ VÝUCE

2020-11-16 08:56:11 | ZŠ Kovářov ©

Děkujeme všem rodičům, kteří si našli čas a vyplnili anketu k distanční výuce. Celkem se zapojily více než dvě třetiny rodičů, což představuje přínosnou zpětnou vazbu.

Výsledky ankety nám ukázaly, že systém distanční výuky na naší škole jako rodiče hodnotíte až na nějaké jednotlivosti kladně. Jsme rádi, že vnímáte tuto výuku ve srovnání s jarním obdobím jako efektivnější. Potěšila nás i čísla, která hovoří o tom, že mnoho žáků zvládá výuku i bez Vaší pomoci a že zvláště u starších žáků nepředstavuje distanční výuka pro rodiče velkou zátěž. Zásluhu na tom ale stejně máte významně i Vy, protože jste dokázali zabezpečit svým dětem IT vybavení i internetové připojení k tomu, aby mohla výuka probíhat především přes videohovory. Mohu konstatovat, že ani jeden žák nezůstal na podzim takzvaně offline, bez IT spojení … děkujeme!
V anketě se objevilo také několik postřehů či připomínek. Většina z nich byla potěšující, neboť jste je využili ke konkrétní pochvale vyučujících nebo celého systému distanční výuky. Čtyři z Vás upozornili na některé technické či organizační záležitosti v online výuce, v nichž by rádi viděli nějakou změnu. I o těchto připomínkách budeme samozřejmě přemýšlet a na některé z nich zareagujeme. Tabulku s výsledky ankety si můžete otevřít v příloze.


tabulka s výsledky

Autor: ZŠ Kovářov ©

Kontakty
Obec


Základní škola Kovářov
okres Písek
příspěvková organizace
Kovářov 80
398 55
Ředitel školy: Mgr. Libor Mandovec

tel. ZŠ: 382 594 118
tel. ŠJ: 382 594 215
e-mail: zs.kovarov@volny.cz

Id schránky: 6s7mnrg

identifikátor: 650 039 611
IČ: 70 98 62 74
zřizovatel: Obec Kovářov

Bakaláři

Bakaláři
Program pro školní administrativu

Testování ALF

Testování
Program pro online testování žáků

Nenech to být

Nenech to být
Upozornění na šikanu

Foto
Nahrajte si Flash Player, pokud chcete vidět více.
Další fotogalerie..
Certifikáty
www.zskovarov.cz
© Základní škola Kovářov
Právní doložka
Editace