Dobré ráno, je čtvrtek 4.3.2021, 7:54. Dnes má svátek Stela, zítra Kazimír.

KARANTÉNA

2021-02-18 14:41:07 | ZŠ Kovářov ©

Vážení rodiče, na základě jednání s krajskou hygienickou stanicí a zřizovatelem byla stanovena od pátku 19. 2. pro 1. a 2. třídu karanténa. Z tohoto rozhodnutí plyne, že:

- žáci se vzdělávají se formou distanční výuky doma (začátek videohovorů v 8:00)
- v karanténě je pouze žák, ostatním členům je na základě informací od hygieny pouze doporučeno omezit kontakty a dbát na protiepidemická opatření (3R apod.)
- karanténa bude trvat 10 dnů, tzn. do 28. 2., od 1. března by se měli žáci vrátit do školy
- rodiče mohou po dobu karantény žádat o ošetřovné (viz web https://www.cssz.cz/)
- pro potřebu distanční výuky si lze zapůjčit školní tablet (rodič zažádá přes Bakaláře vedení školy)
- obědy jsou automaticky odhlášeny, přihlásit a odebírat obědy lze na základě domluvy se ŠJ (tel. 382 594 215), pokud nebude na základě dalšího rozhodnutí zavřena

Připomínáme, že pro žáky vzdělávající se formou distanční výuky platí následující:
- je pro žáky povinná (videohovory, úkoly apod.) a práce žáků bude obvyklým způsobem známkována
- případnou absenci žáka z důvodu nemoci rodiče omlouvají tak, jako kdyby žáci chodili do školy
- distanční výuka bude probíhat v naukových předmětech (ne výchovy a volitelné předměty)
- pokud žák něčemu neporozumí, může se obrátit na učitele
- přihlašovací odkaz k videohovoru přijde od učitele vždy krátce před zahájením na školní email
- případné technické potíže se spojením je potřeba nahlásit třídnímu učiteli, budou řešeny ve spolupráci s vedením školy

Děkuji Vám za spolupráci při distanční výuce.
Mgr. Libor Mandovec, ředitel školy