Dobré dopoledne, je úterý 15.6.2021, 9:51. Dnes má svátek Vít, zítra Zbyněk.

ÚSPĚCHY V CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽI

2021-05-10 08:45:48 | ZŠ Kovářov ©

I letos získali naši žáci výborná ocenění v celostátní výtvarné soutěži "Příroda kolem nás", jejíž XXI. ročník vyhlásila Správa Národního parku Podyjí. Své starší práce do ní zaslali členové výtvarného kroužku, který vede paní vychovatelka Gabriela Zítková... skvělá podpora rozvoje výtvarných talentů kovářovské školy!

Ve 3. kategorii obsadila 2. místo Marie Krejčová s obrázkem "Liška obecná". V rámci 4. kategorie porota vybrala hned dvě práce našich žáků a ty se líbily natolik, že rovnou udělila dvě první místa. První místo tak získala Magdalena Petýrková s obrázkem "Jarní rozbřesk" i Justýna Kuzdasová s obrázkem "Temný pohled". V letošním roce se soutěže zúčastnilo celkem 266 škol a školských zařízení z celé ČR s celkem 2042 pracemi. Výsledkovou listinu i oceněné práce lze zhlédnout na internetových stránkách ZDE .