Dobré dopoledne, je úterý 15.6.2021, 9:10. Dnes má svátek Vít, zítra Zbyněk.

POHÁDKOVÝ LES NA HŮRKÁCH

2021-06-09 16:16:56 | Veronika Pšeničná ©

V pátek 4. 6. všichni děti na 1. stupni slavily Den dětí. Naši páťáci připravili pro ostatní kamarády cestu pohádkovým lesem. Jak to všechno probíhalo?

Hned na začátku cesty měli všichni velký úkol, a to sebrat lesnímu strašidlu hračku, aniž by je chytilo. Dále děti lovily rybičky u lesních víl a cestou pak byly přepadeny loupežníky. Loupežníci však byli hodní, neboť své životy si účastníci pohádkového lesa mohli zachránit, když přeskákali určitý úsek v pytlích. Poté všechny čekala Popelka s macechou. Tady Popelka prosila děti, aby ji pomohly přebrat hrách. Nelehký úkol pak naše žáky čekal u čarodějnic, kde každý musel naházel brambory do košíků. Nu a poslední zastavení byli piráti, kde si každý zkusil svou přesnost při shazování plechovek. Když se všem všechny úkoly podařily splnit, čekala je v cíli odměna v podobě velkého pokladu, z něhož si každý mohl vytáhnout jednu cenu. A ani tady to nekončilo. Náš milý pan školník všem ugriloval výborné špekáčky a věřte, že přišly většině k chuti. Myslím, že mluvím za každého žáčka: pohádkový les se velmi vydařil.

Fotogalerie: POHÁDKOVÝ LES

Autor: Veronika Pšeničná ©