Dobrý podvečer, je středa 4.8.2021, 18:19. Dnes má svátek Dominik, zítra Kristián.

DEVÁŤÁCI? MAMMA MIA!

2021-06-17 18:47:11 | ZŠ Kovářov ©

Naši deváťáci se nesmířili s tím, že svůj poslední rok na naší škole strávili většinou zavření ve svých pokojích a viděli se hlavně přes videovýuku nebo sociální sítě. S nápadem zorganizovat slavnostní rozloučení s deváťáky přišli někteří rodiče a díky jejich zápalu a iniciativě nezůstalo jen u slov.

Na pátek 25. června se chystá akce s krycím názvem Mamma mia!, při níž se naši deváťáci předvedou naposledy před svými rodiči ještě jako žáci základní školy. Již třetí týden totiž nacvičují předtančení na písně a motivy známého filmového muzikálu s písněmi skupiny ABBA. A aby bylo vše jako na plesu, při němž se deváťáci prezentují veřejnosti a který letos samozřejmě neproběhl, nebude chybět ani šerpování absolventů. Zváni budou rodiče, kamarádi a pracovníci školy. Jaká úžasná show to bude, lze zjistit z fotografií zachycujících zkoušku předtančení.