Dobré odpoledne, je středa 4.8.2021, 16:44. Dnes má svátek Dominik, zítra Kristián.

DEVÁŤÁCI OBHÁJILI

2021-06-25 15:52:25 | ZŠ Kovářov ©

V pátek 25. června se v kovářovské škole uskutečnily tradiční obhajoby absolventských prací. Na tento den se žáci připravovali prakticky celý rok. Během posledního roku školní docházky totiž v předmětu Informatika tvořili své jedinečné práce a následně i prezentace, jejichž předvedení si na tento den nacvičovali.

Témata si opět žáci volili sami, a to především s ohledem na své zájmy. To dokládají přímo samy názvy prací – například JAWA, Zoologické zahrady, Studium medicíny, League of legends, Rap... V práci nesměla chybět žádná z důležitých částí - úvod, teoretická část, praktická část, závěr či správně ocitovaný seznam použitých zdrojů. Hodnotící komise byla opět složená z ředitele školy, vedoucího absolventské práce a zástupce zřizovatele školy. V rámci obhajob deváťáci postupně své práce prostřednictvím elektronické prezentace představili a poté prokazovali její znalost i schopnost argumentovat. Na konci náročného dopoledne dostali všichni osobní osvědčení, na němž stálo, jak byla práce obhájena (vynikající, velmi dobrá či postačující). Je skvělé, že letos byly obhájeny všechny práce. Rád bych touto cestou žáky pochválil a poděkoval jim za nasazení a předvedené výkony.